Vide veido cilvēkus, bet cilvēki rada vidi. Šo dzīves gudrību, veidojot “Veselības centru DMF” ik brīdi paturējusi prātā tā īpašniece Dace Fogele.

SIA "Veselības centrs DMF" dibināts 2000. gada februārī. Veselības centrs atrodas pašā Rīgas sirdī - Vecrīgā, vienā no skaistākajiem jūgendstila namiem.

Harmoniskā un mājīgā vide šajā veselības centrā klientiem ļauj piemirst ikdienas rūpes. Gaišajās telpās vienmēr ir ziedi, gaisā virmo patīkams aromāts, skan klusa un nomierinoša mūzika. Jūs sagaida laipna un kompetenta administratore, kas pacentīsies izgaiņāt varbūtēju baiļu sajūtu un satraukumu pirms ārsta apmeklējuma.


Pakalpojumi

Veselības centrs piedāvā:

 • 3 kvalificētu zobārstu
 • 2 profesionālu higiēnistu
 • 3 masieru pakalpojumus
 • epilācija
 • Implantologa- ķirurga pakalpojumi


 • Piedāvāto pakalpojumu cenas nepārsniedz zobārstniecības jomas vidējo līmeni. Pat ja Jūsu maciņa biezums neļauj izvēlēties ekskluzīvus pakalpojumus, jebkurš darbs tiks padarīts garantēti kvalitatīvi. Par augstu darba kvalitāti liecina tas, ka vairāk kā 90% centra apmeklētāju kļūst par patstāvīgajiem klientiem.

  Klientu lokā ir dažādu profesiju pārstāvji, to starp arī mediķi. Šeit pakalpojumus izvēlas gan jaunieši, gan vidējās paaudzes cilvēki, gan pensionāri. Daudzi ārvalstu pilsoņi izvēlējušies šo vietu, jo kvalitāte ir augsta, bet cenas - tikai 1\4 no pasaulē pieņemtām. Te tiek darīts viss, lai pacients justos ērti un labi.

  Ja sava zobārsta, higiēnista vai masiera vēl nav, izvēlies to!


  Mūsu filozofija

  Laipnā apkalpošana un draudzīgā gaisotne palīdzēs pārvarēt bailes un nedrošību. Veselības centra mediķi un pārējais personāls labi apzinās, ka ārstēšanas panākumu pamatā ir labas emocijas. Lai panāktu pozitīvu ārstēšanas rezultātu ir jābūt savstarpējai uzticēšanai, atklātībai.

  Tikai uzticoties savam speciālistam, pacients pats aktīvi piedalās savas veselības atjaunošanā! Atnāciet un pārliecinieties paši, ka šīs trīs lietas-skaisti, veseli zobi, laba fiziskā pašsajūta un veselīga sejas āda-var izmainīt Jūsu ierasto dzīvi un radīt daudz jaunu iespēju!  Īpaši piedāvājumi

  Bērniem 50% atlaide.
  Studentiem 10% atlaide.
  Pastāvīgajiem klientiem 5% atlaide.

  Zurnālu "IEVA", "KLUBS", "UNA" lasītāju kartēm 10% atlaide.

  DĀVANU KARTES
  Jūs izvēlaties summu, dāvanas saņēmējs izvēlēsies kad un ko darīt.

  Apkalpojam ar "BTA", "BALTAS", "BALTIKUMS", "GJENSIDIGE BALTIC". "IF", "ERGO", "BAN", "SEESAM" un "COMPENSA LIFE" veselības apdrošināšanas polisēm.

  Lūgums klientiem ar funkcionāliem traucējumiem - apmeklējuma laiku
  saskaņot iepriekš .
  (Tel: 67211304 vai 27805744 ).  uz augšu >>
  Visas tiesības aizsargātas, pārpublicēsanas gadījumā sazināties ar SIA "Veselības centrs DMF" vadību.